BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15889227

nr 1588 9227

Bordslampfot

porslin, kvinna. Höjd: 37 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 december 2023
kl 20:09:00